- GENESIS

Цена
€238 00 / 465 49 лв
с ДДС
В Наличност


Genesis Nitro 890 G2 - подобрен геймърски стол, който ще осигури висок комфорт и правилна поза дори по време на дълги часове пред екрана.
Регулируеми елементи, висококачествени материали и още по-голяма издръжливост благодарение на изцяло новата метална основа.Това е Genesis Nitro 890 G2.Genesis Nitro 890 G2 е стол, който ще ви позволи да поддържате правилна и преди всичко удобна позиция по време на игра.Облегалката е конструирана с вградена лумбална опора, която можете да регулирате според структурата на тялото си.Столът е оборудван и с мека възглавница за допълнителен комфорт дори при продължително седене.Облегалката и седалката на стола са широки, което прави Genesis Nitro 890 G2 идеален за геймъри с ръст между 170 и 200 см.Genesis Nitro 890 G2 с напълно нова 5-раменна и изцяло метална основа, която го прави много по-издръжлив и едновременно с това по-стабилен.60-милиметровите колела с покритие CareGlide™ осигуряват плавно движение върху всяка повърхност, без риск от надраскване.Регулируемите в три посоки подлакътници позволяват да настроите най-удобната за вас позиция за ръцете, също така съобразно и вашата височина.След динамичен геймплей ще можете да се отпуснете благодарение на функцията за люлеене - мултиблок.Подарете си момент на релаксация преди следващата битка и заключете облегалката в желаната позиция, за да се насладете на непоклатима стабилност.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
| Регулиране на височина | Total height: 127 – 134 cm; Adjustable seat height: 47 - 53 cm |
| Ширина на седалката | 56.5 cm |
| Дълбочина на седалката | 52 cm |
| Височина на облегалката | 84.5 cm; Backrest width: 56.5 cm |
| Регулируеми подлакътници | Adjustables, 3D |
| Заключващ механизъм на облегалката | yes |
| Наклон | 160° |
| Люлеещ механизъм | Highly-advanced multiblock mechanism with rocking function lockable in desired position |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | Ergonomic gaming chair |
| Регулируеми възглавници | Ergonomic gaming chair with integrated adjustable lumbar support |
| Подсветка | - |
| Материал | Expanded seat surface and larger backrest made of abrasion-resistant breathable textile to ensure optimal air circulation regardless of weather conditions; Strong metal construction covered with high-quality foam resistant to any deformation |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 23 kg |
| Други | Recommended height: 170 - 200 cm; Durable large 60 mm castors with CareGlide cover protecting the floor from scratching |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Максимално натоварване, кг | 150 |
| Максимално натоварване, кг | 150 |
| Регулиране на височина | Да |
| Регулиране на височина | Да |
| Регулируеми подлакътници | Да |
| Регулируеми подлакътници | Да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Наклон | Да |
| Наклон | Да |
| Люлеещ механизъм | Да |
| Люлеещ механизъм | Да |
| Газов амортисьор | Да |
| Газов амортисьор | Да |
| Ергономичен дизайн | Да |
| Ергономичен дизайн | Да |
| Регулируеми възглавници | Да |
| Регулируеми възглавници | Да |
| Подсветка | Не |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Геймърски столове |
| Приложение | за забавление и игри |
| Приложение | за забавление и игри |
| Подкатегория | Геймърски столове |
| Тегло | 26.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тапицерия | PU кожа |
| Максимално натоварване (kg) | 150 |
| Регулируеми подлакътници | 4D |
| Ъгъл на накланяне (°) | 180° |
| Цвят | Черен |
| Материал на основата | Метал |
| Лумбална опора | Възглавница |
| Облегалка за глава | Възглавница |
| Поставка за крака | Не |
| Люлееща функция | Да |
| Широчина на седалката (cm) | 54 cm |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
| Тегло | 26.20кг |
Стол за игри Genesis Gaming Chair Nitro 890 G2 Black
Изживейте максимален комфорт по време на дълги гейминг сесии със стола Genesis Nitro 890 G2. Ергономичният му дизайн, премиум PU кожата и регулируемите функции ви осигуряват фокус и удобство за часове.
Ключови Предимства
- Ергономичен комфорт — Високоплътна пяна и контурен дизайн поддържат тялото ви по време на дълги сесии.
- Регулируеми подлакътници — 4D подлакътниците ви позволяват да намерите идеалната позиция за ръцете и раменете.
- Плавно накланяне — Накланяне до 180° с фиксация за релакс или кратка дрямка.
- Здрава конструкция — Газ-патрон клас 4 и метална основа поддържат до 150 кг натоварване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тапицерия | PU кожа |
| Максимално натоварване | 150 кг |
| Регулируеми подлакътници | 4D |
| Ъгъл на накланяне | 180° |
| Цвят | Черен |
| Материал на основата | Метал |
| Лумбална опора | Възглавница |
| Облегалка за глава | Възглавница |
| Поставка за крака | Не |
| Люлееща функция | Да |
| Широчина на седалката | 54 см |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
Какво има в кутията
- Стол за игри
- Лумбална възглавница
- Възглавница за глава
- Комплект за сглобяване
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















